Camera DMT1-Police

Përshkrim i shkurtër:

Short Description:  Chipset:Ambarella A7 / CMOS Sensor:5MP MI5100 / Lens:140-degree Wide Angle / Screen:2-inch LCD / Storage:Built-in 16G/32G / Battery:Built-in 3000mAh Lithium-Polymer Battery Product Tags: Classic Model Overview: DMT1 is Diamante’s classic model. It supports Push To Talk (PTT), video recording, audio recording, photographing, Infrared, Laser light and white LED light. DMT1 uses 3000mAh battery. Specifications :  Detailed parameters : HARDWARE Chipset Ambare...


Detail Product

Produkt Tags

Përshkrim i shkurtër: 
Chipset: Ambarella A7 / CMOS Sensor: 5MP MI5100 / Lens: 140-shkallë kënd të gjerë / Screen: 2-inch LCD / Storage: Built-in 16G / 32G / Bateria: Built-in 3000mAh Lithium-Polymer Battery
Produkt Tags :
Classic Model
Përmbledhje:
DMT1 është modeli klasik diamante së. Ai mbështet shtytje për të folur (PTT), video incizim, regjistrim audio, fotografuar, infra të kuqe, dritë lazer dhe dritë të bardhë LED. DMT1 përdor bateri 3000mAh.
Specifikimet: 
DMT1-1
Parametrat e detajuara:

HARDWARE
chipset Ambarella A7
CMOS sensor 5MP MI5100
lente 140 shkallë të gjerë kënd
ekran 2-inç LCD
ruajtje Built-in 16G / 32G
bateri Built-in 3000mAh litium-polimer bateri
peshë 175 g
madhësi 94 * 61 * 31 mm mm (H * W D *)
IP Rating IP65
Infrared LED Deri në 15 metra Gama e punës
Laser Pointer PO
Drite e bardhe PO
Interface USB 2.0 për transferimin e të dhënave; HDMI për dalje video
PTT Funksioni Në dispozicion për t'u lidhur me tipe te ndryshme 2-mënyrë Radiot
Temperatura të punës -40 ~ + 60 gradë Celsius
Storage Temperatura -20 ~ + 55 gradë Celsius
pajisje standarde
USB Cable, Wall ngarkues, Manual, Universal Metal Clip, Software CD
OPSIONALE
GPS të jashtëm, Kamera e jashtme, PTT Cable, thithje-filxhan Bracket, spaletë Clip
VIDEO / FOTO / AUDIO
Format Video .Mp4 / MOV (Compression Formati: H.264)
Rezoluta Video 2560x1080p @ 30fps; 2304x1296p @ 30fps; 1920x1080p @ 30fps; 1440 × 1080 @ 30fps;
1280 × 720 @ 30fps @ 60fps; 848 × 480 @ 30fps @ 60fps
Image Format .jpeg
Rezoluta Image 33m (7696 x 4329); 16M (4608 x 3456); 12M (4000 x 3000)    
8 milion (3200 x 2400); 5M (2592 x 1944)
Audio Input Ndërtuar në mikrofon
Audio Format wav
SOFTWARE
Mbrojtja Password Fjalëkalimi Input për të hyrë në menynë dhe rishikim (në dispozicion)
Mbrojtja e të dhënave Specifikuar Software dhe Password nevojshme për të kontrolluar të dhënat në kamera
Para-regjistrimi 5 ~ 30 Seconds
Post-regjistrimi 10/20/30 Sekonda
ujëra User ID (5-shifror Device ID dhe 6-shifror ID Police), DateTime Stamp
Shot Snap Capture Picture ndërsa regjistrimi Video
Regjistrimi One Button mbështetje
Burst Mode në dispozicion
Digital Zoom në dispozicion
Fast Forward 2x, 4x, 8X
Rewind 2x, 4x, 8X
BATTERY PERFORMANCE
Contineously Rregjistrimit
(Single Battery)
8 orë në 480p @ 30fps; 7 orë në 720p @ 30fps; 
6 orë në 1080p @ 30fps; 
Battery Status Screen Display
Low Battery Warning Beep Alert
Koha tarifimit 3.5 orë

  • Previous:
  • Next:

  • Related Products

    WhatsApp Online Chat !