DMT16-Docking станица

Краток опис:

Краток Опис: Полицијата докинг станица камера е најновата полнење и податоци Префрлање уред, кој може да се поврзе до 8 камери, преку USB 3.0 порта, компатибилен со повеќето од полициско тело камери на пазарот. Тагови на производот: Максимална количина на Поддржани единици: 8PCS Карактеристики: - Сите-метална структура, тоа е издржлив и цврст; - Потполно компатибилен со USB 2.0 и USB 3.0, поддржува hot-swappable. - Со двојна заштита на излез, тоа може да се заштити вашиот поврзан уред од преоптоварување, поддршка ...


детали за производот

Тагови производ

Краток опис:
Полицијата докинг станица камера е најновата полнење и податоци Префрлање уред, кој може да се поврзе до 8 камери, преку USB 3.0 порта, компатибилен со повеќето од полициско тело камери на пазарот.
Тагови производ:
Максимална количина на Поддржани единици: 8PCS
карактеристики :
- Сите-метална структура, тоа е издржлив и цврст;
- Потполно компатибилен со USB 2.0 и USB 3.0, поддржува hot-swappable.
- Со двојна заштита на излез, тоа може да се заштити вашиот поврзаниот уред од преоптоварување, поддршка преоптоварување напон и моментален тековната заштита; секоја порта обезбедува до 2.0A струја.
- На обвинителна клупа може да се наплаќаат 8 ЕЕЗ камери и 8 парчиња батерии во исто време.
- поврзана со метал контактор.
- Приклучни има четири влошки може да се стабилно поставени на било која рамна површина.
- Опремен со еден гајтан, кои можат директно да го исклучите осум USB приклучок.
- Поддршка Win7, Прозорец Виста, Windows XP Professional / Home Edition Window98 / ME / 2000 Professional.
Главната SPEC:

име Камера Docking станица полицијата тело
функција Мулти-единица префрлањето на податоците и полнење
Максимална количина на Поддржани единици 8PCS
Секоја порта обезбедува напон 5V
Секоја порта обезбедува максимална струја 2.0A, прилагодлив во согласност со поврзаниот уред
Максимална влезна моќност 120W
димензии 389x222x111.5mm
Нето маса 4кг

  • Претходно:
  • Следно:

  • Поврзани производи

    WhatsApp Онлајн Chat!