DMT16-Docking Station

Përshkrim i shkurtër:

Përshkrim i shkurtër: Policia stacion kamera docking është e fundit pajisja akuzuar dhe të dhënat ngarkimi, të cilat mund të lidhen deri në 8 kamera, nëpërmjet portit USB3.0, në përputhje me shumicën e kamerave të trupit të policisë në treg. Produkt Tags: Sasia maksimale e njësive të mbështetur: 8PCS Features: - All-metalike struktura, ai është i fortë dhe i ashpër; - Plotësisht në përputhje me USB2.0 dhe USB3.0, mbështetur hot-swappable. - Me mbrojtje të dyfishtë në dalje, ajo mund të mbrojtur pajisjen tuaj lidhur nga mbingarkesat, mbështetje ...


Detail Product

Produkt Tags

Përshkrim i shkurtër:
Policia stacion kamera docking është e fundit pajisja akuzuar dhe të dhënat ngarkimi, të cilat mund të lidhen deri në 8 kamera, nëpërmjet portit USB3.0, në përputhje me shumicën e kamerave të trupit të policisë në treg.
Produkt Tags:
Sasia maksimale e njësive të mbështetur: 8PCS
Features :
- All-metalike struktura, ai është i fortë dhe i ashpër;
- Plotësisht në përputhje me USB2.0 dhe USB3.0, mbështetur hot-swappable.
- Me mbrojtje të dyfishtë në dalje, ajo mund të mbrojtur pajisjen tuaj të lidhur nga mbingarkesat, mbështetur tensionit mbingarkesë dhe mbrojtjen menjëhershëm aktuale; çdo port siguron deri në 2.0A aktuale.
- Dok mund të ngarkuar 8 copë kamera dhe 8 copë bateri në të njëjtën kohë.
- i lidhur me contactor metalike.
- Docking ka katër pads mund të vendoset stably në çdo sipërfaqe të sheshtë.
- Pajisur me një kaloni, të cilat mund të drejtpërdrejt të kthehet off fuqinë tetë USB.
- Mbështetje Win7, Window Vista, Windows XP Professional / Home Edition Window98 / ME / 2000 Professional.
SPEC kryesore:

emër Policia Body Camera Docking Station
funksion Multi-njësi ngarkimi të dhënave dhe të akuzuar
Sasia maksimale e njësive të mbështetura 8PCS
Çdo port ofron një tension 5V
Çdo port ofron një rrymë maksimale 2.0A, i përshtatjes sipas pajisjen e lidhur
Fuqia maksimale input 120W
përmasat 389x222x111.5mm
Pesha neto 4kg

  • Previous:
  • Next:

  • Related Products

    WhatsApp Online Chat !