• за нас

  за нас

  Од 2014 година, Diamante се фокусира на тело носи камера, производство и развој на софтвер.
 • Софтвер за управување со

  Софтвер за управување со

  може да се обезбеди комплетен софтверски за носење на телото камера управување.
 • ODM Опции

  ODM Опции

  Diamante има богато искуство на ODM (оригиналниот производител на дизајнот) опција.

DMT16-полициска камера

IP Оценка: IP67 / ИСЖС Стабилизатор на сликата / ултра мала осветленост перформанси / Bluetooth / Факултативна GPS / Вграден WiFi

Полицијата куќиштето на фото апаратот е систем за видео снимање кој обично се користи од страна на спроведување на законот да ги сними своите интеракции со јавноста, се собираат видео докази од местото на злосторството, и е познат за да се зголеми, како офицер и граѓанинот одговорност.

Тело Заморен апликација за камера

Дел I: Кога Посебен уред поврзан на компјутер.

Постои софтвер со лозинка за проверка на податоците во камерата и поставено ИД на уред и полицијата проект.

Тело Заморен апликација за камера

Дел II: кога повеќе уреди приклучени на компјутерот. Самостојна софтвер.

Постои софтвер за управување (дигитални докази на софтвер за управување, "демократите"), кој им помага на корисникот за да испратите податоци автоматски по апарати поврзани со компјутер. Забелешка: Една лиценца (регистрирани кодот) може да се користи само на еден компјутер.

WEB сервер

Diamante Веб Сервер го прави лесен за агенции на која било големина, да се соберат, управување, поврзување на податоците во Diamante Полицијата Тело Заморен камера.

Собери

Управување со

Поврзете се

детали:

WhatsApp Онлајн Chat!